Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

  • wad fabrycznych,
  • niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.

Klient zgłasza reklamację przez e-mail lub telefonicznie. Sklep odbiera towar od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT). Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

  1. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
  2. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi zapłaconą kwotę lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.
  3. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie dostarczonych towarów ze zdjęciami oglądanymi na stronie internetowej Sklepu, wynikające z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.
  4. Zdjęcia towarów w sklepie fotoimpuls.pl przedstawiają konkretne egzemplarze danego towaru. Różnice w wyglądzie poszczególnych egzemplarzy konkretnego wzoru towaru, a w szczególności powtórzenia wzoru faktury w przypadku okładzin albumów, nie są podstawą do reklamacji.

Zwroty

  1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
  2. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (paragonem lub fakturą VAT).
  3. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu.
  4. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl