Gwarancja zwrotu pieniędzy

W Sklepie Fotoimpuls.pl, zawsze można zwrócić zamówiony towar bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania. Szczegółowe informacje na temat procedury zwrotu zamówionych towarów znajdują się w Regulaminie Sklepu.

 

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z prawa zwrotu, prosimy o powiadomienie nas o tym, pisząc na adres sklep@fotoimpuls.pl. Odpowiednio zabezpieczony towar wraz z paragonem lub fakturą należy odesłać na nasz adres: PHU FOTOS Kodak Express, ul. Hoża 9, 16-300 Augustów. Prosimy brać pod uwagę, że odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe podczas transportu towaru do naszej firmy spoczywa na Kupującym. W sytuacji, gdy zwracany produkt(-y) ulegną uszkodzeniu, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu. Zwracany towar musi być kompletny, nieużywany (nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania lub uszkodzeń) oraz oryginalnie opakowany, jeżeli towar występował w opakowaniu.


Po sprawdzeniu kompletności zwrotu i jego stanu, kwotę zapłaconą za produkt zwrócimy w ciągu 7 dni na rachunek bankowy, z którego dokonano zapłaty lub na inny, podany przez Państwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl